Workshopy

Otevřete dveře do magického světa sklářského umění a objevte krásu tvorby broušeného a rytého skla v našich exkluzivních workshopech. Workshopy Rytí a Broušení Skla SRNA jsou určeny pro všechny, kdo touží po vlastní tvorbě a zážitku plném kreativity. Ponořte se do světa ohně a skla a naučte se mistrovské techniky pod vedením zkušených umělců.

Nejprodávanější

2 položek celkem
workshop_láhev.png
1 990 Kč

Tip na vlastnoručně vyrobené dárky! Workshop upcyklace pro kutily i milovníky designu, výroba skleniček z láhví za pomocí zkušených brusičů SRNA.

594/3.
3-pírka-broušená.png
Tip
–11 %
2 200 Kč

Tip na vlastnoručně vyrobené dárky! Workshop ručního vybrušování skleniček vyrobených z láhví pro kutily i milovníky designu za pomocí brusičského mistra.

588/10.

Objevte vaši skrytou kreativitu

Náš workshop je otevřený pro začátečníky i pokročilé. Vytvořte si unikátní kousek broušeného skla nebo vyryjte vlastní motiv do skleněného povrchu. Naučte se techniky, které vás přenáší do světa sklářských mistrovských děl a zároveň vám dávají prostor pro vaši vlastní kreativitu a vyjádření.

 

Jedinečný zážitek

Naše workshopy nabízí nejen učení a tvorbu, ale i jedinečný zážitek. Prožijte magii tavení skla a tvoření podle vašich představ. Získáte nejen znalosti, ale také vzpomínky na krásné chvíle strávené v kruhu skleněného umění a umělců.

 

Kvalita a péče

Naše workshopy jsou prováděny s péčí a důrazem na detail. Sledujeme vaše pokroky a pomáháme vám zdokonalit vaše dovednosti. Naše cílem je, abyste odcházeli z našich workshopů nejen s nově nabytými schopnostmi, ale také s nadšením a pocitem úspěchu.

 

Darujte kreativitu

Naše workshopy jsou také skvělým dárkem pro vaše blízké. Darujte jim nezapomenutelný zážitek a možnost objevit svět sklářského umění. Darujte kreativitu, která zanechá trvalou vzpomínku.

Připojte se k nám na cestě objevování sklářského umění. Workshopy Rytí a Broušení Skla SRNA - Vaše cesta k umění a kreativitě, která září stejně jako broušené sklo.