Mísa matná - nízká

390 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Upcyklovaná mísa z velké zavařovací sklenice se zabroušenou hranou. S úctou k přírodě pro Vás ručně vyrobila SRNA v České republice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Upcyklovaná mísa z velké zavařovací sklenice se zabroušenou hranou a zvenku celá opískovaná :)

nVýška cca 4,5 cm

Průměr cca 15 cm

Tato matná mísa je vyrobena ze zavařovací láhve, která by jinak skončila v odpadu. Prošla složitým procesem záchrany od odstranění etikety, puknutí, několika způsoby broušení, zaleštěním hrany pomocí plamene a celkovým opískováním svého vnějšího povrchu. Teď čeká ve skladu a těší se, že místo cesty na skládku může znovu sloužit někomu dalšímu a zdobit jeho domov či práci. Ideální na saláty, oříšky či jiné pochutiny.

Každá naše mísa je originál, může se tedy lehce lišit od fotografie tvarem či odstínem. Tato mísa na sobě nemá logo Srna. S úctou k přírodě pro Vás ručně vyrobila SRNA v České republice.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyprodané produkty
Hmotnost: 0.9 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SRNA je ekologický a designový projekt, který se zabývá upcyklací (opětovným využitím) skleněných lahví. Dáváme starému sklu nový život. Pomocí tradičních sklářských metod ho přetváříme ve vlastní originální design. Naše výrobky jsou vyráběny ručně, s úctou k přírodě a s myšlenkou trvale udržitelného rozvoje.