Panáky

Představte si momenty klidu a zábavy s našimi exkluzivními skleněnými panáky. Panáky SRNA jsou vytvořeny s vášní pro sklo a láskou k detailu. Každý panák v naší kolekci je vyroben s precizností a vkusem, aby byl nejen perfektním společníkem při pití whisky, ale také vkusným a osobním doplňkem vašeho interiéru.

Nejprodávanější

sada-dvou-panáků-1dcl-zelená.png
Sada dvou panáků 1 dcl - zelené
Skladem (>10 ks)
11297
 
280 Kč
1 položek celkem
sada-dvou-panáků-1dcl-zelená.png
280 Kč

Sada dvou upcyklovaných panáků z láhví od minerálky se zatavenou hranou a s vypískovanou srnkou. S úctou k přírodě pro Vás ručně vyrobila SRNA v České republice.

11297

Elegantní design vašeho nápoje

Naše panáky zdůrazňují krásu whisky a podtrhují její jedinečné aroma. Navrhujeme je tak, aby poskytovaly skvělý pocit při pití a aby zdůraznily hodnotu vašeho oblíbeného nápoje. S našimi panáky se whisky stává nejen nápojem, ale i zážitkem pro vaše smysly.

 

Unikátní doplněk na váš stůl

Náš sortiment panáků je bohatý na různé styly a vzory. Od klasických a elegantních po moderní a originální. Každý panák má svůj vlastní charakter, a tak si můžete vybrat ten, který nejlépe vyjadřuje váš osobní styl a vkus. S našimi panáky budou vaše stoly zdobit umělecká sklenná díla.

 

Závazek kvality

Kvalita našich panáků je naší prioritou. Každý panák je vyroben z kvalitního a odolného skla, aby vám sloužil s radostí po dlouhá léta. Díky pečlivé výrobě jsou naše panáky odolné a snadno ovladatelné. Můžete si být jisti, že váš panák bude tak kvalitní, jako samotná whisky, kterou obsahuje.

 

Perfektní dárek pro whisky milovníky

Naše skleněné panáky jsou také skvělým dárkem pro každého milovníka whisky. Darujte originální a vkusný dárek, který zanechá trvalou vzpomínku. S našimi panáky dáte dárek, který oslní a potěší každého, kdo si rád dopřeje ten pravý zážitek z pití whisky.

Připojte se k nám na cestě k dokonalému pití a vyzkoušejte naši kolekci skleněných panáků, které jsou zároveň mistrovskými díly uměleckého sklářství a dokonalými společníky při ochutnávání whisky. Panáky SRNA - Vaše dokonalost pro skleněnou eleganci a osobní styl.