Vázy

Rádi bychom vás přivítali ve světě našich originálních a ekologicky vytvořených váz. Vázy SRNA jsou výsledkem naší vášně pro sklo a lásky k přírodě. Každá váza v naší kolekci je zhotovena s ohledem na udržitelnost, a přináší s sebou nejen krásu, ale také jedinečný příběh recyklovaného skla.

Nejprodávanější

16 položek celkem
váza-čirá-krokodýlí-0,6l.png
490 Kč

Upcyklovaná váza z láhve od rumu se zatavenou hranou a s vypískovanou srnkou. S úctou k přírodě pro Vás ručně vyrobila SRNA v České republice.

726
Váza-čirá-strom-0,6l.png
490 Kč

Upcyklovaná váza z láhve od vína se zatavenou hranou a s vypískovanou srnkou. S úctou k přírodě pro Vás ručně vyrobila SRNA v České republice.

729
Vaz-hranata-gin-1l-modra-1.png
490 Kč

Upcyklovaná modrá váza z láhve od ginu se zaleštěnou hranou a s vypískovanou srnkou. S úctou k přírodě pro vás ručně vyrábí SRNA v České republice.

9255
váza-pomněnková-0,6l.png
790 Kč

Upcyklovaná váza z láhve od ginu se zatavenou hranou a s vypískovanou srnkou. S úctou k přírodě pro Vás ručně vyrobila SRNA v České republice.

714
Váza-rovná-0,6l-tmavá.png
490 Kč

Upcyklovaná váza z láhve od prosecca se zatavenou hranou a s vypískovanou srnkou. S úctou k přírodě pro Vás ručně vyrobila SRNA v České republice.

10673
váza-rovná-tmavě-zelená-0,6l.png
340 Kč

Upcyklovaná váza z láhve od vína se zatavenou hranou a s vypískovanou srnkou. S úctou k přírodě pro Vás ručně vyrobila SRNA v České republice.

681
Váza-namodralá-0,6l-brouk-1.png
890 Kč

Unikátní ručně broušená váza z láhve od prosecca se zatavenou hranou a s ručně vybroušeným broukem. S úctou k přírodě pro Vás ručně vyrábí SRNA v České republice.

696
Váza-namodralá-0,6l-bylinka-1.png
990 Kč

Unikátní ručně broušená váza z láhve od prosecca se zatavenou hranou a s ručně vybroušenou bylinkou. S úctou k přírodě pro Vás ručně vyrábí SRNA v České republice.

702
Váza-vážka-namodralá-0,6l-lodička-1.png
790 Kč

Unikátní ručně broušená váza z láhve od prosecca se zatavenou hranou a s ručně vybroušenými hvezdami. S úctou k přírodě pro Vás ručně vyrábí SRNA v České republice.

693
Váza-broušená-namodralá-0,6l-kapradina-1.png
890 Kč

Unikátní ručně broušená váza z láhve od prosecca se zatavenou hranou a s ručně vybroušenou kapradinou. S úctou k přírodě pro Vás ručně vyrábí SRNA v České republice.

690
Váza-namodralá-0,6l-listí-1.png
990 Kč

Unikátní ručně broušená váza z láhve od prosecca se zatavenou hranou a s ručně vybroušenými tvary listí. S úctou k přírodě pro Vás ručně vyrábí SRNA v České republice.

705
Váza-vážka-namodralá-0,6l-lodička-1.png
790 Kč

Unikátní ručně broušená váza z láhve od prosecca se zatavenou hranou a s ručně vybroušenou lodičkou. S úctou k přírodě pro Vás ručně vyrábí SRNA v České republice.

666
Váza-vážka-namodralá-0,6l-pírko-1.png
790 Kč

Unikátní ručně broušená váza z láhve od prosecca se zatavenou hranou a s vybroušeným pírkem. S úctou k přírodě pro Vás ručně vyrábí SRNA v České republice.

663
Váza-ručně-broušená-namodralá-0,6l-rozkvetlá-louka-2.png
990 Kč

Unikátní ručně broušená váza z láhve od prosecca se zatavenou hranou a s ručne vybroušenou loukou. S úctou k přírodě pro Vás ručně vyrábí SRNA v České republice.

630
váza-ručně-broušená-namodralá-0,6l-srdce
590 Kč

Unikátní ručně broušená váza z láhve od minerální vody se zatavenou hranou a s ručně vybroušeným srdcem. S úctou k přírodě pro Vás ručně vyrábí SRNA v České republice.

684
Váza-vážka-namodralá-0,6l-vážka-1.png
890 Kč

Unikátní ručně broušená váza z láhve od prosecca se zatavenou hranou a s ručne vybroušenou vážkou. S úctou k přírodě pro Vás ručně vyrábí SRNA v České republice.

633

Proměňujeme sklo v umění

Naše vázy vznikají z upcyklovaných skleněných láhví, kterým dáváme nový život. Sklo, které by jinak končilo jako odpad, se stává základem pro naše unikátní tvůrčí dílo. Ručně proměňujeme každou láhev s ohledem na její tvar a historii, což dává každé váze výjimečný charakter a jedinečnou identitu.

 

Skvělé prostředí pro vaše květiny

Naše vázy jsou navrženy tak, aby krásně doplňovaly vaše květiny a zároveň byly elegantním a estetickým prvkem vašeho interiéru. Díky kreativnímu designu a preciznímu zpracování poskytují ideální prostředí pro vaše květiny, aby mohly rozkvést ve vší své kráse.

 

Závazek k udržitelnosti

Jsme hrdí na to, že naše vázy jsou nejenom skvosty výrobního umění, ale také zároveň podporují životní prostředí. Každý nákup naší vázy je malým, ale významným krokem směrem k udržitelnému životnímu stylu. Přispíváte k omezení odpadu a podporujete recyklaci, aniž byste museli jít na kompromis s krásou a kvalitou.

 

Nakupte srdcem a očima

Při výběru našich váz nejenže dostáváte jedinečný kousek skleněného umění, ale také podporujete lokální tvůrčí řemeslo. Vaše váza bude výsledkem laskavých rukou a vášně našeho týmu. Váš domov si zaslouží jen to nejlepší, a právě naše vázy vám přinesou radost a krásu každý den.

Přidejte do svého domova kousek naší skleněné magie a nechte vaše květiny zazářit. Procházejte naší kolekcí váz a objevujte nevšední umění, které je zároveň šetrné k planetě. Vázy SRNA - Prostředníci mezi krásou květin a láskou k přírodě.