Váza ručně broušená namodralá - 0,6l - brouk

Novinka
Značka: Srna
890 Kč / ks
Skladem (10 ks)

Unikátní ručně broušená váza se zataveným okrajem z upcyklované láhve od prosecca, na které je vybroušený brouk alias Řehoř Samsa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme vám naší nejžhavější novinku! Tato speciální váza je také vyrobena z láhve, která by jinak skončila v odpadu. Prošla stejně jako ostatní složitým procesem záchrany od odstranění etikety, puknutí, několika způsoby broušení, zatavení hrany pomocí plamene, až po vyleštění. To ale není vše – poté se tato vázička pečlivě rozvrhne a vybrousí se do ní krásný brouk, který vyžaduje mnoho trpělivosti a umu. Nyní tento originální kousek čeká ve skladu a těší se, že místo cesty na skládku může znovu sloužit někomu dalšímu a zdobit jeho domov či práci.

Výška cca 18 cm

Průměr cca 8 cm

Každá naše vázička je originál, může se tedy od fotografie lehce lišit svým tvarem či rozložením výbrusů.

Broušené sklo na sobě nemá vypískovanou srnku.

S ohledem na přírodu a kvalitu výroby prezentujeme tuto exkluzivní vázu vyrobenou s láskou v České republice pod značkou SRNA.

Doplňkové parametry

Kategorie: Broušené sklo, Sklenice z namodralého broušeného skla
Hmotnost: 0.8 kg
Barva skla: Namodralá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SRNA je ekologický a designový projekt, který se zabývá upcyklací (opětovným využitím) skleněných lahví. Dáváme starému sklu nový život. Pomocí tradičních sklářských metod ho přetváříme ve vlastní originální design. Naše výrobky jsou vyráběny ručně, s úctou k přírodě a s myšlenkou trvale udržitelného rozvoje.