Panákové sklenice na kávu

4 položek celkem
sada-dvou-panaku-cire-0-5dcl-1
Tip
280 Kč

Čiré panáky vhodné pro jakýkoliv druh tvrdšího alkoholu. Sada dvou upcyklovaných panáků z láhví od toniku se zatavenou hranou a s vypískovanou srnkou.

639
sada-dvou-panáků-1dcl-namodralé.png
280 Kč

Sada dvou upcyklovaných panáků z lahviček od minerálky se zatavenou hranou a s vypískovanou srnkou. S úctou k přírodě pro Vás ručně vyrobila SRNA v České...

11296
sada-dvou-panaku-1dcl-zelena
Tip
280 Kč

Zelené větší panáky, které jsou ručně broušené a upcyklované. Jsou vytvořeny z láhví od mini minerálky se zatavenou hranou a s vypískovanou srnkou. 

11297
sada-dvou-brousenych-panaku-1dcl-cira-spirala
480 Kč

Sada dvou panáků z lahviček od toniku se zatavenou hranou a s vybroušenou spirálou. S úctou k přírodě pro Vás ručně vyrobila SRNA v České republice

12562

Podívejte se na sklenice s jiným použitím

Osvěžte se s našimi elegantními panákovými sklenicemi na vodu, které jsou ideální volbou pro každodenní pití vody. Navrženy s ohledem na jednoduchost a eleganci, tyto sklenice přinášejí do vaší kuchyně a jídelny špetku luxusu.

Oživte své pití s našimi elegantními panákovými sklenicemi speciálně navrženými pro rum. S jejich výjimečným designem a kvalitním zpracováním přináší tyto sklenice do vašeho domova nádech autenticity a luxusu. Sklenice na rum je vyrobena z odolného skla a navržena tak, aby vám umožnila naplno si vychutnat chuť každého rumu.

Oživte svou ginovou zkušenost s našimi elegantními panákovými sklenicemi speciálně navrženými pro tento oblíbený nápoj. Přidejte do svého domova špetku luxusu s našimi panákovými sklenicemi na gin. S jejich výjimečným designem a prostorným tvarem vám naše sklenice umožní naplno si vychutnat chuť a aroma každého ginu.

Vytvořte si domácí whisky bar s našimi stylovými panákovými sklenicemi. Přidejte do svého domova špetku luxusu s našimi panákovými sklenicemi na whisky. Každá sklenice je vyrobena z odolného skla a navržena tak, aby vám umožnila naplno si vychutnat chuť každé whisky.

Oslavte každou příležitost s našimi elegantními panákovými sklenicemi na víno. Každá sklenice je navržena tak, aby zdůraznila aromatické vlastnosti a chuťové nuance vašeho oblíbeného vína.

Oslavte každou příležitost s našimi elegantními panákovými sklenicemi na prosecco. Každá sklenice je navržena tak, aby zdůraznila jemnou perlivost a aroma vašeho oblíbeného prosecca.  Vylepšete své oslavy s našimi stylovými panákovými sklenicemi na prosecco. S jejich atraktivním designem a pevnou konstrukcí jsou tyto sklenice dokonalým doplňkem pro každou příležitost.

Pokud hledáte jiné panáky, podívejte se zpět do kategorie panáky.