Váza ručně broušená namodralá 0,6 l - bublinky

690 Kč / ks
Skladem (10 ks)

Originální váza s ručním broušením, dekorací bublinek, pocházející z lahve od prosecca, se zataveným okrajem. Váza se dá použít také jako karafa.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato speciální váza je také vyrobena z láhve, která by jinak skončila v odpadu. Prošla stejně jako ostatní složitým procesem záchrany od odstranění etikety, puknutí, několika způsoby broušení, zatavení hrany pomocí plamene, až po vyleštění. To ale není vše – poté se tato vázička pečlivě rozvrhne a vybrousí se do ní krásné obrazce, přičemž každý z nich vyžaduje mnoho trpělivosti a umu. Nyní tento originální kousek čeká ve skladu a těší se, že místo cesty na skládku může znovu sloužit někomu dalšímu a zdobit jeho domov či práci.

Výška cca 17 cm

Průměr cca 7,5 cm

Každá naše vázička je originál, může se tedy od fotografie lehce lišit svým tvarem, odstínem či rozložením výbrusů.

Broušené sklo na sobě nemá vypískovanou srnku.

V rámci naší oddanosti k udržitelnosti a uměleckému řemeslu jsme vytvořili tuto jedinečnou vázu v České republice pod značkou SRNA

Broušené vázy pro Vás musíme nejprve vyrobit, mějte s nimi tedy, prosím, malé strpení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Broušené sklo, Sklenice z namodralého broušeného skla
Hmotnost: 0.6 kg
Barva skla: Namodralá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SRNA je ekologický a designový projekt, který se zabývá upcyklací (opětovným využitím) skleněných lahví. Dáváme starému sklu nový život. Pomocí tradičních sklářských metod ho přetváříme ve vlastní originální design. Naše výrobky jsou vyráběny ručně, s úctou k přírodě a s myšlenkou trvale udržitelného rozvoje.