Sada dvou ručně broušených skleniček - 2dcl - namodralé - srdce

Tip
Značka: Srna
940 Kč / ks
Skladem (4 ks)

Exkluzivní sada dvou skleniček s ručně broušeným designem, která vznikla z láhví po minerální vodě, s okrajem pečlivě zataveným a s jemně vybroušeným srdcem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tyto speciální skleničky jsou vyrobeny z láhví, které by jinak skončily v odpadu. Prošly stejně jako ostatní složitým procesem záchrany od odstranění etikety, puknutí, několika způsoby broušení, zatavení hrany pomocí plamene, až po vyleštění. To ale není vše – poté se tyto skleničky pečlivě rozvrhnou a vybrousí se do nich kuličkou po kuličce srdíčka. Nyní tyto originální kousky čekají ve skladu a těší se, že místo cesty na skládku mohou znovu sloužit někomu dalšímu a zdobit jeho domov či práci.

Výška cca 8 cm

Průměr cca 8 cm

Každá naše sklenička je originál, může se tedy od fotografie lehce lišit svým tvarem, odstínem či rozložením výbrusů.

Broušené skleničky na sobě nemají vypískovanou srnku.

V duchu udržitelnosti a s vášní pro řemeslnou práci jsme vytvořili tyto jedinečné kousky s ohledem na přírodu v České republice pod značkou SRNA.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady
Hmotnost: 0.4 kg
Barva skla: Namodralá
Použití: Voda, Koktejl, Gin, Rum, Whisky, Víno, Prosecco, Svíčky, Káva

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SRNA je ekologický a designový projekt, který se zabývá upcyklací (opětovným využitím) skleněných lahví. Dáváme starému sklu nový život. Pomocí tradičních sklářských metod ho přetváříme ve vlastní originální design. Naše výrobky jsou vyráběny ručně, s úctou k přírodě a s myšlenkou trvale udržitelného rozvoje.