Sklenice na gin

4 položek celkem
sklenicka-2dcl-krokodyl-1
Novinka
340 Kč

Sklenička je vytvořena z recyklovaných láhví od kvalitních rumů. Původní reliéf láhví je to, co skutečně zdůrazňuje jedinečnost těchto skleniček.

717
sklenicka-2dcl-olivova-1
240 Kč

Hledáte originální dárek pro milovníka vína a přírody? Naše ručně upcyklovaná sklenička z láhve od vína je ideální volbou. Tento jedinečný kousek si zamilujete.

12399
sklenicka-2dcl-namodrala-1
240 Kč

Každá sklenička je vyrobena s láskou a pečlivostí z upcyklovaných lahví od minerálky. S elegantní zatavenou hranou a s detailně vypískovanou srnkou.

12413
sklenicka-2dcl-zelena
Sklenička zelená - 2dcl
Skladem (>10 ks)
240 Kč

Přiveďte do svého domova kousek přírodní krásy s našimi ručně upcyklovanými skleničkami! Přidejte do svého interiéru nádech divočiny a užijte si každý doušek.

12394

Podívejte se na sklenice s jiným použitím

Sklenice na vodu jsou jednou z nejoblíbenějších a nejobvyklejších nádob pro podávání a pití vody. Jsou dostupné v různých velikostech, tvarech a barev.

Sklenice na koktejl jsou specializované nádoby navržené speciálně pro servírování a konzumaci koktejlů. Sklenice na koktejl jsou nejen praktickými nádobami pro podávání a konzumaci koktejlů, ale také estetickými prvky, které přispívají k celkovému zážitku z pití. 

Sklenice na limonádu jsou široce používané nádoby, které jsou navrženy speciálně pro servírování tohoto osvěžujícího nápoje. Jsou ručně vyrobené s úctou k přírodě. Sklenice na limonádu jsou tedy nejen praktickými nádobami pro podávání osvěžujícího nápoje, ale také estetickými prvky, které přispívají k celkovému zážitku z pití.

Sklenice na rum jsou robustní a těžší, s malým objemem, což umožňuje koncentrovanou chuť a aroma rumu. Sklenice na rum jsou v různých barvách a stylech. S úctou k přírodě pro Vás ručně vyrábí SRNA v České republice.

Sklenice na whisky jsou robustní a těžší, s malým objemem, což umožňuje koncentrovanou chuť a aroma whisky. Sklenice na whisky mají širší dno a širší okraj, který umožňuje snadnější otáčení a ochutnávání whisky.

Každý typ nápoje může vyžadovat specifický typ sklenice, který optimalizuje chuť, aroma a celkový zážitek z pití. Sklenice na pivo jsou nádoby určené speciálně pro servírování tohoto oblíbeného nápoje. S úctou k přírodě pro Vás ručně vyrábí SRNA v České republice.

Sklenice pro podávání vína jsou navrženy s ohledem na estetiku a prezentaci. Sklenice na víno najdete v různých velikostech a barvách. Mají elegantní tvary, jemné detaily a propracované zdobení, které dodává vínu luxusní a atraktivní vzhled. Dobře prezentované víno v krásné sklenici Vám může zvýraznit celkový zážitek z pití a přispět k pocitu elegance a radosti.

Sklenice na mojito jsou vysoké a štíhlé s válcovitým tvarem a širokým okrajem. Tento tvar umožňuje snadnou přípravu a servírování mojita. Sklenice na mojito mají také zesílené dno, aby byla zajištěna stabilita a aby se udržela správná teplota nápoje.

Sklenice na Prosecco jsou speciálně navržené nádoby pro podávání tohoto oblíbeného italského bublinkového vína. Stejně jako u jiných sklenic na víno, i sklenice na Prosecco mají své vlastní charakteristiky a designové prvky, které ovlivňují zážitek z pití. Sklenice na Prosecco jsou důležitým prvkem servírování tohoto populárního italského vína a mohou výrazně ovlivnit zážitek z pití.

Sklenice na kávu jsou navrženy s ohledem na estetiku a prezentaci. Sklenice na kávu mají elegantní tvary, jemné detaily a propracované zdobení, které dodává kávě luxusní a atraktivní vzhled. Dobře prezentovaná káva v krásné sklenici může zvýraznit celkový zážitek z pití a přispět k pocitu pohody a radosti. S úctou k přírodě pro Vás ručně vyrábí SRNA v České republice.

Pokud hledáte jiné sklenice , podívejte se zpět do kategorie sklenice.