Namodralé sklenice

10 položek celkem
sklenicka-2dcl-namodrala-1
240 Kč

Každá sklenička je vyrobena s láskou a pečlivostí z upcyklovaných lahví od minerálky. S elegantní zatavenou hranou a s detailně vypískovanou srnkou.

12413
sklenicka-3dcl-namodrala-1
240 Kč

Obohaťte svůj každodenní život o udržitelnou krásu s naší ručně upcyklovanou skleničkou z láhve od minerálky. Každá naše sklenička je naprosto jedinečná.

8682
sklenicka-4dcl-namodrala-1
240 Kč

Přijměte ekologický přístup, aniž byste museli upustit od elegance, s našimi ručně upcyklovanými skleničkami z láhve od minerálky s vypískovanou srnou.

12289
sklenicka-s-pribehem-kote-3cl-namodrala-1
Akce
–12 %
340 Kč

Získejte svého vlastního společníka na každodenní cesty za radostí! Naše ručně upcyklované skleničky z láhve od minerálky s vypískovanou kočičkou.

12744
sklenicka-s-pribehem-chobotnice-3cl-namodrala
Akce
–12 %
340 Kč

Přiveďte do svého domova nádech mořského světa s našimi exkluzivními ručně upcyklovanými skleničkami! Každá sklenička je vyrobena z láhve od minerálky.

12832
sklenicka-s-pribehem-repa-3cl-namodrala-1
Akce
–12 %
340 Kč

Získejte svůj vlastní kousek venkova s našimi ručně upcyklovanými skleničkami! Každá sklenička nese v sobě ducha přírody a venkovského života.

12794
sklenicka-s-pribehem-krtek-a-ziala-3cl-namodrala-1
Akce
–12 %
340 Kč

Nechte se unést do světa podzemních tajemství s našimi ručně upcyklovanými skleničkami! Přineste do svého domova nádech přírody a zaujměte originálním kouskem.

12812
sklenicka-s-pribehem-mile-setkani-3cl-namodrala-1
Akce
–12 %
340 Kč

Udělejte si radost s našimi ručně upcyklovanými skleničkami! Každá sklenička je vyrobena s láskou a je zdobena vypískovaným motivem milého setkání.

12766
Sklenicka-s-pribehem-cira-namodrala-3dcl-certi
Akce
–12 %
340 Kč

Upcyklovaná pískovaná sklenička z láhve od minerálky se zatavenou hranou a s vypískovanými motivy čertů od ilustrátorky Lucie Lučanské. 

12850
sklenicka-s-pribehem-liska-3cl-namodrala-1
Akce
–12 %
340 Kč

Udělejte si radost originálním kouskem do své sbírky! Naše ručně upcyklované skleničky z láhve od minerálky s vypískovanou liškou.

12865

Podívejte se i na naše jiné barvy

Sklenice se zeleným sklem představují další variantu barevných skleněných předmětů, které mají své vlastní jedinečné charakteristiky a estetické kvality.

Sklenice s olivovým sklem představují zajímavý a esteticky přitažlivý prvek v domácnosti, který přináší do prostoru charakteristickou barvu a atmosféru. Olivové sklo je známé svou jemně zelenkavou až žlutohnědou barvou, která vytváří příjemný a přirozený dojem.

Sklenice s čirým sklem jsou jedny z nejoblíbenějších a nejvíce univerzálních skleněných nádob. Čiré sklo má schopnost nechat procházet světlo bez jakýchkoli barevných odrazů nebo změn, což z něj činí ideální materiál pro různé účely.

Pokud hledáte jiné sklenice , podívejte se zpět do kategorie sklenice.