Váza ručně broušená modrá - 0,6l - listí

Novinka
Značka: Srna
1 090 Kč / ks
Skladem (2 ks)

Originální ručně broušená váza neobvyklé barvy z láhve od prosecca, s elegantně zataveným okrajem a s umělecky vybroušenými listy po celém jejím povrchu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme vám naší nejžhavější novinku! Tato speciální váza je také vyrobena z láhve, která by jinak skončila v odpadu. Prošla stejně jako ostatní složitým procesem záchrany od odstranění etikety, puknutí, několika způsoby broušení, zatavení hrany pomocí plamene, až po vyleštění. To ale není vše – poté se tato vázička pečlivě rozvrhne a vybrousí se do ní krásné peříčko, která vyžaduje mnoho trpělivosti a umu. Nyní tento originální kousek čeká ve skladu a těší se, že místo cesty na skládku může znovu sloužit někomu dalšímu a zdobit jeho domov či práci.

Výška cca 18 cm

Průměr cca 8 cm

Každá naše vázička je originál, může se tedy od fotografie lehce lišit svým tvarem či rozložením výbrusů.

Broušené sklo na sobě nemá vypískovanou srnku.

S ohledem na přírodu a umělecký rozměr vytváříme toto jedinečné sklo s vášní v České republice pod značkou SRNA.

Doplňkové parametry

Kategorie: Broušené sklo
Hmotnost: 0.6 kg
Barva skla: Modrá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SRNA je ekologický a designový projekt, který se zabývá upcyklací (opětovným využitím) skleněných lahví. Dáváme starému sklu nový život. Pomocí tradičních sklářských metod ho přetváříme ve vlastní originální design. Naše výrobky jsou vyráběny ručně, s úctou k přírodě a s myšlenkou trvale udržitelného rozvoje.