Přihláška na vybrušování sklenic s mistrem pro 1 osobu

Tip
Značka: Srna
2 490 Kč / ks
Vyprodáno Skladem (6 ks) Zvolte variantu
Varianta

Workshop ručního vybrušování skleniček vyrobených z láhví pro kutily i milovníky designu za pomocí brusičského mistra.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ruční vybrušování skla na přání s mistrem - přihláška pro jednu osobu na konkrétní termín (výběr z variant při objednání)

Nejbližší termíny: 24. srpna

Toto je rezervace konkrétního termínu, nikoli dárkový voucher. Pokud si přejete kurz darovat darem a nevíte přesný termín, využijte prosím tento produkt

Rádi bychom Vás pozvali do našeho ateliéru ve Vraném nad Vltavou kousek od Prahy (vlakem za pár minut z Hlaváku). Vyrobte si s námi vlastní originální skleničky s ručními výbrusy pro sebe nebo jako dárky pro svou rodinu a kamarády.

Tradici českého rytého skla podnítil v 17. století talentovaný rytec Caspar Lehmann, který působil na dvoře císaře Rudolfa II. Dnes ruční broušení propaguje náš brusičský mistr, který mimo jiné v Anglii brousil kolekce pro britskou královnu i bohaté arabské šejky a nedávno dokončil dar pro papeže. "Nejdůležitější je najít správný grif,"  říká mistr Jaroslav Mádle a těší se, až Vám ho bude moci předat.

V rámci našeho workshopu si i úplný začátečník vyzkouší celý proces uměleckého broušení, navíc do zachráněných skleniček z láhví různých barev od SRNY.

V ceně workshopu jsou 4 sklenice SRNA (již vyrobené), účast na výuce s mistrem, výběr motivů a vlastní tvorba s jeho pomocí.

Na místě si také můžete zakoupit naše zboží.

  • Vrané nad Vltavou (autem nebo vlakem - přes Hl. nádraží, Vršovice, Kačerov, Krč, Braník, Modřany, Komořany, Zbraslav, Vrané)
  • kapacita je max. 6 účastníků
  • kapacita pro konání workshopu jsou min. 3 účastníci
  • délka workshopu cca 4h
  • možnost nákupu našich výrobků
  • dopravit se za námi můžete vlakem nebo autem
  • Ale pozor, toto je přihláška na konkrétní termín, nikoli otevřený voucher. 

Více informací Vám přijde v pátek, před termínem konání, emailem.

V případě dotazů nás kontaktujte na info@srna.cz

Nezbylo na Vás místo? Třeba něco vymyslíme, neváhejte se nám ozvat :)

Budeme se těšit!

SRNA

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Š Avatar autora | 26.3.2024
Super - mohu jen doporučit :) Velmi příjemná společnost i prostředí, během několika hodin si pod vedením mistra můžete vytvořit několik svých skleniček, které mohou posloužit jako krásná připomínka hezky stráveného dopoledne, nebo i jako dárek pro blízké.
5
VS Avatar autora | 7.1.2024
Manžel dostal workshop jako dárek a po celém dopoledni u strojů odcházel naprosto nadšený. Celou dobu jsme byli pod vedením velice přímeného mistra, který nám vše vysvětlil a pomáhal s designem. Odnesli jsme si několik skleniček, které nejsou řemeslně na výši, ale budou nám připomínat fantastický zážitek. Doporučujeme!
Nevyplňujte toto pole:
JU Avatar autora workshop - ruční vybrušování sklenic 28.11.2023 12:22
Děkuji za možnost vyzkoušet si broušení skla. Byl to opravdu nevšední zážitek, který mě nabil pozitivní energií.
Odpovědět

SRNA je ekologický a designový projekt, který se zabývá upcyklací (opětovným využitím) skleněných lahví. Dáváme starému sklu nový život. Pomocí tradičních sklářských metod ho přetváříme ve vlastní originální design. Naše výrobky jsou vyráběny ručně, s úctou k přírodě a s myšlenkou trvale udržitelného rozvoje.