Oslavy

Nezapomenutelné zážitky pro vás a vaše blízké

Oslavte své speciální události nezapomenutelným způsobem v naší sklárně. Přijďte s přáteli a rodinou a společně si vytvořte vlastní sklenice, které budou mít jedinečný emocionální význam a navždy vám budou připomínat tento krásný společný zážitek. Naše malá sklárna se specializuje na výrobu krásných sklenic ze zachráněných láhví a nabízí nezapomenutelný zážitek pro soukromé oslavy, jako jsou např. narozeniny.

Kontaktujte nás pro organizaci oslavy.

Náš tým nabízí akce, které nejsou jenom zábavné, ale také obohacující. Máme dlouholeté zkušenosti s pořádáním workshopů pro veřejnost i soukromé skupiny a naše pozitivní reference mluví samy za sebe. 

Jsme hrdí na to, že naše produkty pomáhají snižovat množství odpadu a podporují udržitelný životní styl. Vaše účast na soukromém workshopu znamená nejen tvorbu krásných předmětů, ale také podporu životního prostředí. Připojte se k nám a zažijte kouzlo výroby. Projdete procesem od přípravy materiálu až po finální zatavování a získáte se svými blízkými hlubší pochopení toho, jak se láhve mění v umělecké dílo. 

 Video z oslavy