Panákové sklenice na gin

4 položek celkem
sada-dvou-panaku-cire-0-5dcl-1
Tip
280 Kč

Čiré panáky vhodné pro jakýkoliv druh tvrdšího alkoholu. Sada dvou upcyklovaných panáků z láhví od toniku se zatavenou hranou a s vypískovanou srnkou.

639
sada-dvou-panáků-1dcl-namodralé.png
280 Kč

Sada dvou upcyklovaných panáků z lahviček od minerálky se zatavenou hranou a s vypískovanou srnkou. S úctou k přírodě pro Vás ručně vyrobila SRNA v České...

11296
sada-dvou-panaku-1dcl-zelena
Tip
280 Kč

Zelené větší panáky, které jsou ručně broušené a upcyklované. Jsou vytvořeny z láhví od mini minerálky se zatavenou hranou a s vypískovanou srnkou. 

11297
sada-dvou-broušených-panáků-1dcl-čirá-spirála.png
480 Kč

Sada dvou panáků z lahviček od toniku se zatavenou hranou a s vybroušenou spirálou. S úctou k přírodě pro Vás ručně vyrobila SRNA v České republice

12562

Podívejte se na sklenice s jiným použitím

Osvěžte se s našimi elegantními panákovými sklenicemi na vodu, které jsou ideální volbou pro každodenní pití vody. Navrženy s ohledem na jednoduchost a eleganci, tyto sklenice přinášejí do vaší kuchyně a jídelny špetku luxusu.

Oživte své pití s našimi elegantními panákovými sklenicemi speciálně navrženými pro rum. S jejich výjimečným designem a kvalitním zpracováním přináší tyto sklenice do vašeho domova nádech autenticity a luxusu. Sklenice na rum je vyrobena z odolného skla a navržena tak, aby vám umožnila naplno si vychutnat chuť každého rumu.

Vytvořte si domácí whisky bar s našimi stylovými panákovými sklenicemi. Přidejte do svého domova špetku luxusu s našimi panákovými sklenicemi na whisky. Každá sklenice je vyrobena z odolného skla a navržena tak, aby vám umožnila naplno si vychutnat chuť každé whisky. 

Oslavte každou příležitost s našimi elegantními panákovými sklenicemi na víno. Každá sklenice je navržena tak, aby zdůraznila aromatické vlastnosti a chuťové nuance vašeho oblíbeného vína.

Oslavte každou příležitost s našimi elegantními panákovými sklenicemi na prosecco. Každá sklenice je navržena tak, aby zdůraznila jemnou perlivost a aroma vašeho oblíbeného prosecca.  Vylepšete své oslavy s našimi stylovými panákovými sklenicemi na prosecco. S jejich atraktivním designem a pevnou konstrukcí jsou tyto sklenice dokonalým doplňkem pro každou příležitost.

Užijte si každého rána s našimi elegantními panákovými sklenicemi na kávu. Každá sklenice je navržena tak, aby zdůraznila bohaté aroma vaší oblíbené kávy. Díky tomu se každé probuzení stane nezapomenutelným zážitkem. Buďte milovníkem kávy, který si váží kvalitního zážitku, a vyberte si naše panákové sklenice na kávu pro vaše domácí nebo kancelářské použití. Obohaťte svůj kávový rituál s našimi stylovými panákovými sklenicemi na kávu.

Pokud hledáte jiné panáky, podívejte se zpět do kategorie panáky.