Ručně broušená sklenička namodralá - 3dcl - kapradina

Novinka Tip
Značka: Srna
690 Kč / ks
Skladem (>10 ks)

Originální ručně vyráběná sklenice z láhve od minerální vody, s okrajem umně zataveným a s kapradinou šikovně vybroušenou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Unikátní ručně broušená sklenice z láhve od minerálky se zatavenou hranou a s vybroušenou kapradinou.

Výška cca 11 cm

Průměr cca 7,5 cm

Představujeme Vám naší nejžhavější novinku! Tato speciální sklenice je také vyrobena z láhve, která by jinak skončila v odpadu. Prošla stejně jako ostatní složitým procesem záchrany od odstranění etikety, puknutí, několika způsoby broušení, zatavení hrany pomocí plamene, až po vyleštění. To ale není vše – poté se tato sklenička pečlivě rozvrhne a vybrousí se do ní krásná kapradina, přičemž každá z nich vyžaduje mnoho trpělivosti a umu. Nyní tento originální kousek čeká ve skladu a těší se, že místo cesty na skládku může znovu sloužit někomu dalšímu a zdobit jeho domov či práci.

Každá naše sklenička je originál, může se tedy od fotografie lehce lišit svým tvarem či rozložením výbrusů.

Broušené skleničky na sobě nemají vypískovanou srnku.

Se smyslem pro estetiku a ohledem na udržitelnost, Vám představujeme tuto jedinečnou sklenici, vytvořenou týmem SRNA v České republice.

Doplňkové parametry

Kategorie: Broušené sklo
Hmotnost: 0.3 kg
Barva skla: Namodralá
Použití: Voda, Koktejl, Limonáda, Pivo, Víno, Mojito, Prosecco

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SRNA je ekologický a designový projekt, který se zabývá upcyklací (opětovným využitím) skleněných lahví. Dáváme starému sklu nový život. Pomocí tradičních sklářských metod ho přetváříme ve vlastní originální design. Naše výrobky jsou vyráběny ručně, s úctou k přírodě a s myšlenkou trvale udržitelného rozvoje.