Sklenice z broušeného skla na mojito

14 položek celkem
Sklenicka-rucne-brousena-cira-3dcl-plachetnice
590 Kč

Krásná sklenička vytvořená ručním broušením z upcyklované lahve od vína, s okrajem zataveným a s ladně vybroušenou plachetnicí.

13724
sklenicka-brousena-3dcl-namodrala-bublinky
490 Kč

Unikátní ručně vybroušená, ale přesto minimalistická sklenička, která vznikla ze skleněné láhve od minerální vody.

402
sklenicka-brousena-3dcl-namodrala-hvezdicky
690 Kč

Originální, ale přesto minimalistická sklenka, s jedinečným ručním broušením, pocházející z recyklované skleněné minerální lahve, s okrajem elegantně...

597
sklenička-ručně-broušená-4dcl-čirá-vlny-1.png
Novinka
690 Kč

Unikátní ručně broušená sklenička, vytvořená z upcyklované láhve od rumu, s elegantně zataveným okrajem a precizně vybroušenými vlnami. 

750
sklenicka-brousena-3dcl-namodrala-listí.png
Novinka
790 Kč

Skvostná ručně opracovaná sklenka zhotovená ze skleněné láhve po minerální vodě, se zataveným okrajem a s pečlivě vybroušenými obrazci listí. 

711
sklenicka-brousena-3dcl-namodrala-kapradina
Novinka
690 Kč

Originální ručně vyráběná sklenice z láhve od minerální vody, s okrajem umně zataveným a s kapradinou šikovně vybroušenou.

708
sklenicka-rucne-brousena-3dcl-namodrala-vazka
690 Kč

Unikátní sklenička vytvořená ručním broušením z recyklované lahve po minerální vodě, s okrajem elegantně zataveným a vážkou jemně vybroušenou. 

648
sklenicka-brousena-3-5dcl-namodrala-hvezdy
Novinka
590 Kč

Exkluzivní sklenice s ručně broušeným designem z láhve po minerální vodě, s okrajem pečlivě zataveným a s hvězdami pečlivě vybroušenými. 

699
sklenicka-brousena-3-5dcl-namodrala-rozkvetla-louka
Novinka
790 Kč

Skleněný kousek s unikátním ručním broušením z láhve od prosecca, s okrajem elegantně zataveným a s loukou precizně vybroušenou. 

741
Sklenicka-rucne-brousena-namodrala-3dcl-spirala
490 Kč

Ručně vyrobená sklenka s minimalistickým broušením, zhotovená z recyklované láhve od minerální vody.

657
sklenicka-brousena-3dcl-oliva-kapradina
Novinka
690 Kč

Jedinečná sklenička ručně zpracovaná z vinné lahve, s okrajem pečlivě zataveným a s jemně vybroušenou kapradinou.

732
sklenicka-rucne-brousena-3dcl-olivova-vazka
690 Kč

Originální ručně vybroušená sklenice z láhve od vína, s okrajem umně zataveným a vážkou šikovně vybroušenou.

645
sklenicka-rucne-brousena-3dcl-zelena-vazka
690 Kč

Sklenice s exkluzivním ručním broušením, zhotovená z upcyklované láhve od minerální vody, s okrajem elegantně zataveným a vážkou precizně vybroušenou. 

642
sada-dvou-rucne-brousenych-sklenic-namodrala-3dcl-spirala
940 Kč

Sada sklenic s originálním broušením, zhotovená z upcyklované láhve od minerální vody, s okraji umně zatavenými a ladně vybroušenou spirálou. 

606

Podívejte se na další sklenice z broušeného skla

Oslavte každý doušek s našimi elegantními sklenicemi z broušeného skla na vodu. Každá sklenice je pečlivě navržena s ohledem na detail, aby zdůraznila čistotu a svěžest vaší oblíbené vody. S těmito sklenicemi se každý doušek stane zážitkem plným luxusu a eleganci.

Připravte se na nezapomenutelné koktejlové večery s našimi elegantními sklenicemi z broušeného skla na koktejl. Každá sklenice je ručně broušena s ohledem na detail, aby zdůraznila krásu vašich oblíbených koktejlů.

Doplňte svůj letní stůl s našimi stylovými sklenicemi z broušeného skla na limonádu. S jejich atraktivním designem a pevnou konstrukcí jsou tyto sklenice dokonalým doplňkem pro každé letní osvěžení.

Naše sklenice z broušeného skla jsou navrženy tak, aby splňovaly veškeré potřeby milovníků ginu. Jsou ideální volbou pro každodenní použití i pro speciální příležitosti. Díky jejich praktické velikosti a odolnému sklu jsou tyto sklenice z broušeného skla na gin spolehlivým společníkem pro každý ginový zážitek. Užijte si každý moment s našimi sklenicemi z broušeného skla.

Oslavte své oblíbené rumy s našimi elegantními sklenicemi z broušeného skla. Každá sklenice je pečlivě navržena s ohledem na detail, aby zdůraznila jemné tóny a aroma vašeho oblíbeného rumu.Buďte středem pozornosti na každé společenské události s našimi elegantními sklenicemi z broušeného skla na rum. S těmito sklenicemi se každý drink stane zážitkem plným luxusu a eleganci.

Doplňte svou domácí barovou sadu s našimi stylovými sklenicemi z broušeného skla na whisky. S jejich atraktivním designem a pevnou konstrukcí jsou tyto sklenice dokonalým doplňkem pro každou příležitost.

Oslavte každou chvilku s našimi elegantními sklenicemi z broušeného skla na pivo. Každá sklenice je ručně broušena s ohledem na detail. Buďte milovníkem piva, který si váží kvalitního zážitku, a vyberte si naše sklenice na pivo.

Buďte středem pozornosti na každé společenské události s našimi elegantními sklenicemi z broušeného skla na víno. S jejich exkluzivním designem a prvotřídní kvalitou skla budou tyto sklenice středem pozornosti každé události.

Sklenice z broušeného skla na prosecco jsou elegantní a stylovým doplňkem pro každou příležitost. Jejich design je navržen s ohledem na luxus a eleganci, aby přispěl k celkové atmosféře slavnostního okamžiku. Díky své odolné konstrukci a kvalitnímu sklu jsou sklenice z broušeného skla na prosecco ideální volbou pro každodenní užitek i pro speciální události. Jsou perfektním doplňkem pro romantické večeře ve dvou, společenské oslavy s přáteli nebo jako elegantní dárek pro vaše blízké.

Doplňte svůj domov nebo udělejte z každé události nezapomenutelný zážitek s našimi elegantními sklenicemi z broušeného skla na svíčky. Každá sklenice je pečlivě navržena s ohledem na detail, aby vytvořila dokonalou atmosféru plnou světla a tepla. Přiveďte do svého domova špetku luxusu a užijte si relaxaci a pohodu s našimi sklenicemi na svíčky.

Prožijte každé ráno s našimi elegantními sklenicemi z broušeného skla na kávu. Každá sklenice je navržena s ohledem na detail, aby zdůraznila bohatou barvu a vůni vaší oblíbené kávy. Se sklenicemi z broušeného skla na kávu se každý doušek stane zážitkem plným luxusu a eleganci. Buďte milovníkem kávy, který si váží kvalitního zážitku, a vyberte si naše sklenice na kávu pro vaše každodenní rituály.

Pokud hledáte jiné broušené sklo, podívejte se zpět do kategorie broušené sklo.