Sklenice z broušeného skla na rum

13 položek celkem
sklenicka-rucne-brousena-2dcl-namodrala-vazka
690 Kč

Originální ručně broušená sklenka z láhve od minerální vody s okrajem pečlivě zataveným a vážkou elegantně vybroušenou. 

651
sklenicka-rucne-brousena-2dcl-olivova-vazka
690 Kč

Ojedinělá ručně vybroušená sklenička vyrobená z láhve od vína, s precizně zataveným okrajem a se zručně vybroušenou vážkou.

654
sklenicka-rucne-brousena-2dcl-zelena-vazka
Tip
690 Kč

Ručně zdobená sklenička vytvořená z prázdné láhve od minerální vody, s okrajem pečlivě zataveným a vážkou jemně vybroušenou. 

13485
sklenicka-rucne-brousena-2dcl-namodrala-srdce
490 Kč

Výjimečná ručně broušená sklenka vytvořená z recyklované skleněné lahve od minerální vody s elegantně zataveným okrajem a vybroušeným srdcem.

561
sklenicka-brousena-2dcl-zelena-srdce
Novinka
490 Kč

Unikátní sklenička s ručním broušením, pocházející z upcyklované minerální láhve, s okrajem pečlivě zataveným a se srdcem hladce vybroušeným.

744
sklenička-ručně-broušená-2dcl-čirá-růst-1.png
Novinka Tip
690 Kč

Originální sklenička vytvořená ručním broušením z upcyklované skleněné láhve od rumu, s elegantně zataveným okrajem a jemně vybroušenými tvary. 

753
sklenička-ručně-broušená-2,5dcl-čirá-slunce-1.png
Novinka
890 Kč

Jedinečná ručně broušená sklenice z láhve od rumu, s okrajem elegantně zataveným a se slunci pečlivě vybroušenými.

747
sklenicka-brousena-2-5dcl-namodrala-vesmir
Tip
790 Kč

Unikátní sklenice z láhve od prosecca, která vznikla ručním broušením, s okrajem umně zataveným a s vybroušeným motivem vesmíru. 

399
sada-dvou-rucne-brousenych-sklenic-namodrala-2dcl-srdce
Tip
940 Kč

Exkluzivní sada dvou skleniček s ručně broušeným designem, která vznikla z láhví po minerální vodě, s okrajem pečlivě zataveným a s jemně vybroušeným srdcem.

609
Sada-rucne-brousene-sklenice-zelena-2dcl-vazka-travina
1 240 Kč

Skleněná sada s unikátním ručně vybroušeným profilem, vyrobená z láhve od minerální vody, s okrajem elegantně zataveným.

615
sada-dvou-ručně-broušených-sklenic-namodralá-2,5dcl-vesmír.png
1 340 Kč

Upcyklovaná sada ručně broušených skleniček z láhví od prosecca se zatavenou hranou a s vybroušeným vesmírem. 

612
sada-dvou-brousenych-panaku-0,5dcl-cira-hvezdicky-1
Novinka
580 Kč

Sada dvou ručně broušených panáků se zatavenou hranou a s malými vybroušenými hvězdičkami, aby váš aperitiv chutnal ještě lépe.

827
sada-dvou-brousenych-panaku-1dcl-cira-spirala
480 Kč

Sada dvou panáků z lahviček od toniku se zatavenou hranou a s vybroušenou spirálou. S úctou k přírodě pro Vás ručně vyrobila SRNA v České republice

12562

Podívejte se na další sklenice z broušeného skla

Oslavte každý doušek s našimi elegantními sklenicemi z broušeného skla na vodu. Každá sklenice je pečlivě navržena s ohledem na detail, aby zdůraznila čistotu a svěžest vaší oblíbené vody. S těmito sklenicemi se každý doušek stane zážitkem plným luxusu a eleganci.

Připravte se na nezapomenutelné koktejlové večery s našimi elegantními sklenicemi z broušeného skla na koktejl. Každá sklenice je ručně broušena s ohledem na detail, aby zdůraznila krásu vašich oblíbených koktejlů.

Doplňte svůj letní stůl s našimi stylovými sklenicemi z broušeného skla na limonádu. S jejich atraktivním designem a pevnou konstrukcí jsou tyto sklenice dokonalým doplňkem pro každé letní osvěžení.

Naše sklenice z broušeného skla jsou navrženy tak, aby splňovaly veškeré potřeby milovníků ginu. Jsou ideální volbou pro každodenní použití i pro speciální příležitosti. Díky jejich praktické velikosti a odolnému sklu jsou tyto sklenice z broušeného skla na gin spolehlivým společníkem pro každý ginový zážitek. Užijte si každý moment s našimi sklenicemi z broušeného skla.

Doplňte svou domácí barovou sadu s našimi stylovými sklenicemi z broušeného skla na whisky. S jejich atraktivním designem a pevnou konstrukcí jsou tyto sklenice dokonalým doplňkem pro každou příležitost.

Oslavte každou chvilku s našimi elegantními sklenicemi z broušeného skla na pivo. Každá sklenice je ručně broušena s ohledem na detail. Buďte milovníkem piva, který si váží kvalitního zážitku, a vyberte si naše sklenice na pivo.

Buďte středem pozornosti na každé společenské události s našimi elegantními sklenicemi z broušeného skla na víno. S jejich exkluzivním designem a prvotřídní kvalitou skla budou tyto sklenice středem pozornosti každé události.

Naše sklenice jsou ideální volbou pro každodenní použití. Díky jejich odolnému sklu a praktické velikosti jsou tyto sklenice skvělým doplňkem pro vaše osvěžující mojito. Užijte si každou chvilku s našimi sklenicemi z broušeného skla na mojito. Přiveďte do svého domova špetku luxusu a užijte si každý doušek mojita s našimi sklenicemi.

Sklenice z broušeného skla na prosecco jsou elegantní a stylovým doplňkem pro každou příležitost. Jejich design je navržen s ohledem na luxus a eleganci, aby přispěl k celkové atmosféře slavnostního okamžiku. Díky své odolné konstrukci a kvalitnímu sklu jsou sklenice z broušeného skla na prosecco ideální volbou pro každodenní užitek i pro speciální události. Jsou perfektním doplňkem pro romantické večeře ve dvou, společenské oslavy s přáteli nebo jako elegantní dárek pro vaše blízké.

Doplňte svůj domov nebo udělejte z každé události nezapomenutelný zážitek s našimi elegantními sklenicemi z broušeného skla na svíčky. Každá sklenice je pečlivě navržena s ohledem na detail, aby vytvořila dokonalou atmosféru plnou světla a tepla. Přiveďte do svého domova špetku luxusu a užijte si relaxaci a pohodu s našimi sklenicemi na svíčky.

Prožijte každé ráno s našimi elegantními sklenicemi z broušeného skla na kávu. Každá sklenice je navržena s ohledem na detail, aby zdůraznila bohatou barvu a vůni vaší oblíbené kávy. Se sklenicemi z broušeného skla na kávu se každý doušek stane zážitkem plným luxusu a eleganci. Buďte milovníkem kávy, který si váží kvalitního zážitku, a vyberte si naše sklenice na kávu pro vaše každodenní rituály.

Pokud hledáte jiné broušené sklo, podívejte se zpět do kategorie broušené sklo.