Ručně broušená sklenička zelená 2 dcl - srdce

Novinka
Značka: Srna
490 Kč / ks
Skladem (>10 ks)

Unikátní sklenička s ručním broušením, pocházející z upcyklované minerální láhve, s okrajem pečlivě zataveným a se srdcem hladce vybroušeným.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme Vám naší nejžhavější novinku! Tato speciální sklenice je také vyrobena z láhve, která by jinak skončila v odpadu. Prošla stejně jako ostatní složitým procesem záchrany od odstranění etikety, puknutí, několika způsoby broušení, zatavení hrany pomocí plamene, až po vyleštění. To ale není vše – poté se tato sklenička pečlivě rozvrhne a vybrousí se do ní krásné obrazce, přičemž každý z nich vyžaduje mnoho trpělivosti a umu. Nyní tento originální kousek čeká ve skladu a těší se, že místo cesty na skládku může znovu sloužit někomu dalšímu a zdobit jeho domov či práci.

Výška cca 8 cm

Průměr cca 7,5 cm

Každá naše sklenička je originál, může se tedy od fotografie lehce lišit svým tvarem či rozložením výbrusů.

Broušené skleničky na sobě nemají vypískovanou srnku.

S ohledem na udržitelnost a uměleckou hodnotu vytváříme tuto exkluzivní sklenici s láskou v České republice pod značkou SRNA.

PS: tyto skleničky se skvěle hodí jako svatební dar! 

Doplňkové parametry

Kategorie: Broušené sklo
Hmotnost: 0.2 kg
Barva skla: Zelená
Použití: Voda, Koktejl, Gin, Rum, Whisky, Pivo, Víno, Prosecco, Svíčky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SRNA je ekologický a designový projekt, který se zabývá upcyklací (opětovným využitím) skleněných lahví. Dáváme starému sklu nový život. Pomocí tradičních sklářských metod ho přetváříme ve vlastní originální design. Naše výrobky jsou vyráběny ručně, s úctou k přírodě a s myšlenkou trvale udržitelného rozvoje.