Sklenice ze zeleného broušeného skla

4 položek celkem
sklenicka-rucne-brousena-2dcl-zelena-vazka
Tip
690 Kč

Ručně zdobená sklenička vytvořená z prázdné láhve od minerální vody, s okrajem pečlivě zataveným a vážkou jemně vybroušenou. 

13485
sklenicka-brousena-2dcl-zelena-srdce
Novinka
490 Kč

Unikátní sklenička s ručním broušením, pocházející z upcyklované minerální láhve, s okrajem pečlivě zataveným a se srdcem hladce vybroušeným.

744
sklenicka-rucne-brousena-3dcl-zelena-vazka
690 Kč

Sklenice s exkluzivním ručním broušením, zhotovená z upcyklované láhve od minerální vody, s okrajem elegantně zataveným a vážkou precizně vybroušenou. 

642
Sada-rucne-brousene-sklenice-zelena-2dcl-vazka-travina
1 240 Kč

Skleněná sada s unikátním ručně vybroušeným profilem, vyrobená z láhve od minerální vody, s okrajem elegantně zataveným.

615

Vyberte si broušené sklo podle barvy

Čirá broušená sklenička je elegantní a sofistikovaný prvek nápojového skla, který dodává zážitku z pití další rozměr. Broušené detaily na povrchu skleničky přidávají další rozměr estetiky, což zvyšuje úroveň elegance a luxusu při pití oblíbeného nápoje. Čiré broušené sklo je tedy nejenom funkčním nápojovým nádobím, ale také elegantním doplňkem, který přináší do vaší nápojové zkušenosti další úroveň luxusu a estetiky.

Přidejte do svého domova tou správnou dávku elegance s našimi elegantními namodralými broušenými skly. Každý kousek je ručně vyráběn s ohledem na detail a kvalitu, aby přinesl do vašeho interiéru jedinečný prvek luxusu.

Každý kousek olivového broušeného skla je jako klenot pro váš domov. S jeho luxusním designem a prvotřídním zpracováním představuje naše sklo dokonalou volbu pro každý typ dekorace. Buďte středem pozornosti s našimi výjimečnými kousky olivového broušeného skla, které dodají každému interiéru tou správnou dávku elegance a šarmu.

Sklenice z tmavého broušeného skla představují kombinaci elegance, praktičnosti a estetiky. Tmavé sklo má schopnost filtrovat světlo a chránit obsah sklenice před negativními vlivy UV záření, což je zvláště užitečné při uchovávání alkoholických nápojů, olejů nebo kosmetických produktů. Tmavé broušené sklo je vybaveno speciálním broušením, které dodává sklenici luxusní vzhled a taktéž umožňuje lepší uchopení.

Pokud hledáte jiné broušené sklo, podívejte se zpět do kategorie broušené sklo.