Sklenice z čirého broušeného skla

5 položek celkem
Sklenicka-rucne-brousena-cira-3dcl-plachetnice
Tip
590 Kč

Krásná sklenička vytvořená ručním broušením z upcyklované lahve od vína, s okrajem zataveným a s ladně vybroušenou plachetnicí.

13724
sklenička-ručně-broušená-2dcl-čirá-růst-1.png
Novinka Tip
690 Kč

Originální sklenička vytvořená ručním broušením z upcyklované skleněné láhve od rumu, s elegantně zataveným okrajem a jemně vybroušenými tvary. 

753
sklenička-ručně-broušená-2,5dcl-čirá-slunce-1.png
Novinka
890 Kč

Jedinečná ručně broušená sklenice z láhve od rumu, s okrajem elegantně zataveným a se slunci pečlivě vybroušenými.

747
sklenička-ručně-broušená-4dcl-čirá-vlny-1.png
Novinka
690 Kč

Unikátní ručně broušená sklenička, vytvořená z upcyklované láhve od rumu, s elegantně zataveným okrajem a precizně vybroušenými vlnami. 

750
sada-dvou-broušených-panáků-1dcl-čirá-spirála.png
480 Kč

Sada dvou panáků z lahviček od toniku se zatavenou hranou a s vybroušenou spirálou. S úctou k přírodě pro Vás ručně vyrobila SRNA v České republice

12562

Vyberte si broušené sklo podle barvy

Přidejte do svého domova tou správnou dávku elegance s našimi elegantními zelenými broušenými skly. Každý kousek je ručně vyráběn s ohledem na detail a kvalitu, aby přinesl do vašeho interiéru jedinečný prvek luxusu.

Přidejte do svého domova tou správnou dávku elegance s našimi elegantními namodralými broušenými skly. Každý kousek je ručně vyráběn s ohledem na detail a kvalitu, aby přinesl do vašeho interiéru jedinečný prvek luxusu.

Každý kousek olivového broušeného skla je jako klenot pro váš domov. S jeho luxusním designem a prvotřídním zpracováním představuje naše sklo dokonalou volbu pro každý typ dekorace. Buďte středem pozornosti s našimi výjimečnými kousky olivového broušeného skla, které dodají každému interiéru tou správnou dávku elegance a šarmu.

Sklenice z tmavého broušeného skla představují kombinaci elegance, praktičnosti a estetiky. Tmavé sklo má schopnost filtrovat světlo a chránit obsah sklenice před negativními vlivy UV záření, což je zvláště užitečné při uchovávání alkoholických nápojů, olejů nebo kosmetických produktů. Tmavé broušené sklo je vybaveno speciálním broušením, které dodává sklenici luxusní vzhled a taktéž umožňuje lepší uchopení.

Pokud hledáte jiné broušené sklo, podívejte se zpět do kategorie broušené sklo.