Sklenička ručně broušená čirá 3 dcl - plachetnice

Tip
Značka: Srna
590 Kč / ks
Skladem (>10 ks)

Krásná sklenička vytvořená ručním broušením z upcyklované lahve od vína, s okrajem zataveným a s ladně vybroušenou plachetnicí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme Vám naší nejžhavější novinku! Tato speciální sklenice je také vyrobena z láhve, která by jinak skončila v odpadu. Prošla stejně jako ostatní složitým procesem záchrany od odstranění etikety, puknutí, několika způsoby broušení, zatavení hrany pomocí plamene, až po vyleštění. To ale není vše – poté se tato sklenička pečlivě rozvrhne a vybrousí se do ní krásná plachetnice, přičemž každý z nich vyžaduje mnoho trpělivosti a umu. Nyní tento originální kousek čeká ve skladu a těší se, že místo cesty na skládku může znovu sloužit někomu dalšímu a zdobit jeho domov či práci.

Výška cca 11 cm

Průměr cca 7 cm

Každá naše sklenička je originál, může se tedy od fotografie lehce lišit svým tvarem, odstínem či rozložením výbrusů.

Broušené skleničky na sobě nemají vypískovanou srnku.

S ohledem na přírodu a s láskou k uměleckému zpracování nabízíme tuto skvostnou tvorbu vytvořenou ručně v České republice týmem SRNA.

Doplňkové parametry

Kategorie: Broušené sklo
Hmotnost: 0.3 kg
Barva skla: Čirá
Použití: Voda, Koktejl, Limonáda, Gin, Pivo, Víno, Mojito, Prosecco

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SRNA je ekologický a designový projekt, který se zabývá upcyklací (opětovným využitím) skleněných lahví. Dáváme starému sklu nový život. Pomocí tradičních sklářských metod ho přetváříme ve vlastní originální design. Naše výrobky jsou vyráběny ručně, s úctou k přírodě a s myšlenkou trvale udržitelného rozvoje.