Sklenice z olivového broušeného skla

4 položek celkem
sklenicka-rucne-brousena-2dcl-olivova-vazka
690 Kč

Ojedinělá ručně vybroušená sklenička vyrobená z láhve od vína, s precizně zataveným okrajem a se zručně vybroušenou vážkou.

654
sklenicka-brousena-3dcl-oliva-kapradina
Novinka
690 Kč

Jedinečná sklenička ručně zpracovaná z vinné lahve, s okrajem pečlivě zataveným a s jemně vybroušenou kapradinou.

732
sklenicka-rucnc-broucena-3dcl-olivova-pirko
Novinka
690 Kč

Elegantní sklenka s jedinečným ručním broušením pocházející z recyklované láhve od vína, s okrajem elegantně zataveným a s krásným vybroušeným pírkem.

756
sklenicka-rucne-brousena-3dcl-olivova-vazka
690 Kč

Originální ručně vybroušená sklenice z láhve od vína, s okrajem umně zataveným a vážkou šikovně vybroušenou.

645

Vyberte si broušené sklo podle barvy

Čirá broušená sklenička je elegantní a sofistikovaný prvek nápojového skla, který dodává zážitku z pití další rozměr. Broušené detaily na povrchu skleničky přidávají další rozměr estetiky, což zvyšuje úroveň elegance a luxusu při pití oblíbeného nápoje. Čiré broušené sklo je tedy nejenom funkčním nápojovým nádobím, ale také elegantním doplňkem, který přináší do vaší nápojové zkušenosti další úroveň luxusu a estetiky.

Přidejte do svého domova tou správnou dávku elegance s našimi elegantními zelenými broušenými skly. Každý kousek je ručně vyráběn s ohledem na detail a kvalitu, aby přinesl do vašeho interiéru jedinečný prvek luxusu.

Přidejte do svého domova tou správnou dávku elegance s našimi elegantními namodralými broušenými skly. Každý kousek je ručně vyráběn s ohledem na detail a kvalitu, aby přinesl do vašeho interiéru jedinečný prvek luxusu.

Sklenice z tmavého broušeného skla představují kombinaci elegance, praktičnosti a estetiky. Tmavé sklo má schopnost filtrovat světlo a chránit obsah sklenice před negativními vlivy UV záření, což je zvláště užitečné při uchovávání alkoholických nápojů, olejů nebo kosmetických produktů. Tmavé broušené sklo je vybaveno speciálním broušením, které dodává sklenici luxusní vzhled a taktéž umožňuje lepší uchopení.

Pokud hledáte jiné broušené sklo, podívejte se zpět do kategorie broušené sklo.