Sklenice z tmavého broušeného skla

1 položek celkem
sklenicka-brousena-3dcl-oliva-kapradina
Novinka Tip
690 Kč

Jedinečná ručně broušená sklenička z vinné lahve s okrajem pečlivě zataveným a s jemně vybroušenou kapradinou.

732

Vyberte si broušené sklo podle barvy

Čirá broušená sklenička je elegantní a sofistikovaný prvek nápojového skla, který dodává zážitku z pití další rozměr. Broušené detaily na povrchu skleničky přidávají další rozměr estetiky, což zvyšuje úroveň elegance a luxusu při pití oblíbeného nápoje. Čiré broušené sklo je tedy nejenom funkčním nápojovým nádobím, ale také elegantním doplňkem, který přináší do vaší nápojové zkušenosti další úroveň luxusu a estetiky.

Přidejte do svého domova tou správnou dávku elegance s našimi elegantními zelenými broušenými skly. Každý kousek je ručně vyráběn s ohledem na detail a kvalitu, aby přinesl do vašeho interiéru jedinečný prvek luxusu.

Přidejte do svého domova tou správnou dávku elegance s našimi elegantními namodralými broušenými skly. Každý kousek je ručně vyráběn s ohledem na detail a kvalitu, aby přinesl do vašeho interiéru jedinečný prvek luxusu.

Každý kousek olivového broušeného skla je jako klenot pro váš domov. S jeho luxusním designem a prvotřídním zpracováním představuje naše sklo dokonalou volbu pro každý typ dekorace. Buďte středem pozornosti s našimi výjimečnými kousky olivového broušeného skla, které dodají každému interiéru tou správnou dávku elegance a šarmu.

Pokud hledáte jiné broušené sklo, podívejte se zpět do kategorie broušené sklo.