Broušené sklo

Ponořte se do světa krásy a elegance s našimi exkluzivními broušenými skleněnými výrobky. Broušené Sklo SRNA je výsledkem naší vášně pro umění sklářství a touhy po vytváření skutečně skvostných a jedinečných interiérů. Každý kousek broušeného skla v naší kolekci je tvořen s precizností a péčí, aby váš domov zářil krásou a elegancí.

Nejprodávanější

2 položek celkem
sklenička-ručně-broušená-3dcl-olivová-pírko.png
690 Kč

Unikátní ručně broušená sklenička z láhve od vína se zatavenou hranou a vybroušeným pírkem. S úctou k přírodě pro Vás ručně vyrobila SRNA v České republice.

756
sklenička-ručně-broušená-3dcl-olivová-vážka.png
690 Kč

Unikátní ručně broušená sklenička z láhve od vína se zatavenou hranou a vybroušenou vážkou. S úctou k přírodě pro Vás ručně vyrobila SRNA v České republice.

645

Umělecký vjem pro vaši duši

Naše broušené sklo je mistrovské dílo umělců, kteří ovládají umění sklářství s láskou a zaujetím. Detailní broušení a precizní provedení každého kousku zdůrazňuje jeho neopakovatelnost a uměleckou hodnotu. Broušené sklo přináší do vašeho domova nejen krásu, ale i inspiraci a vjem pro vaši duši.

 

Zářící klenoty pro váš interiér

S našimi broušenými skleněnými výrobky vytvoříte skutečné klenoty ve svém interiéru. Od elegantních váz, sklenic až po oslnivé dekorační předměty - každý kousek je unikátní a vyniká svou jedinečnou krásou. Připravte se na ohromené pohledy a chvíle úžasu vašich hostů.

 

Elegance a kvalita

Naše broušené sklo je vyrobeno z prvotřídních materiálů, které zaručují jeho dlouhou životnost a trvanlivost. Každý detail je pečlivě promyšlen, aby naše výrobky byly nejen krásné, ale také odolné a spolehlivé. S naším broušeným sklem získáte výjimečný kousek umění, který vás bude provázet po mnoho let.

 

Dárek pro milovníky krásy

Naše broušené skleněné výrobky jsou také skvělým dárkem pro každého, kdo ocení krásu a eleganci uměleckého sklářství. Darujte jedinečný a vkusný dárek, který bude zářit jako skutečný klenot ve vašem životě.

Nyní můžete přidat skvost do svého interiéru a prozkoumat naši kolekci broušeného skla. Broušené Sklo SRNA - Vaše volba pro mistrovské umění, které září a zanechává dojem.