Broušené sklo

Ponořte se do světa krásy a elegance s našimi exkluzivními broušenými skleněnými výrobky. Broušené Sklo SRNA je výsledkem naší vášně pro umění sklářství a touhy po vytváření skutečně skvostných a jedinečných interiérů. Každý kousek broušeného skla v naší kolekci je tvořen s precizností a péčí, aby váš domov zářil krásou a elegancí.

Nejprodávanější

18 položek celkem
sklenička-ručně-broušená-2dcl-namodralá-srdce-1.png
490 Kč

Unikátní ručně broušená sklenice z láhve od minerální vody se zatavenou hranou. S úctou k přírodě pro Vás ručně vyrobila SRNA v České republice.

561
Sklenička-ručně-broušená-čirá-3dcl-lodička-1.png
590 Kč

Unikátní ručně broušená sklenice z láhve od vína se zatavenou hranou a s ručně vybroušenou plachetnicí.

13724
sklenicka-brousena-3dcl-namodrala-bublinky.png
490 Kč

Unikátní ručně broušená sklenice z láhve od prosecca se zatavenou hranou. S úctou k přírodě pro Vás ručně vyrobila SRNA v České republice.

402
sklenicka-brousena-3dcl-namodrala-hvezdicky.png
690 Kč

Ručně broušená sklenička z láhve od prosecca. S úctou k přírodě pro Vás vyrábí SRNA.

597
sklenicka-brousena-3dcl-namodrala-vlna.png
490 Kč

Unikátní ručně broušená sklenice z láhve od minerální vody se zatavenou hranou.

432
sklenicka-brousena-2,5dcl-namodrala-vesmir-2.png
790 Kč

Ručně broušená sklenička z láhve od prosecca vybroušeným motivem vesmíru. S úctou k přírodě pro Vás vyrábí SRNA.

399
sklenička-ručně-broušená-2,5dcl-čirá-slunce-1.png
990 Kč

Unikátní ručně broušená sklenice z láhve od rumu se zatavenou hranou a s vybroušenými obrazci sluncí. S úctou k přírodě pro Vás ručně vyrobila SRNA v České republice.

747
sklenička-ručně-broušená-4dcl-čirá-vlny-1.png
790 Kč

Unikátní ručně broušená sklenice z láhve od rumu se zatavenou hranou a s vybroušenými obrazci listí. S úctou k přírodě pro Vás ručně vyrobila SRNA v České republice.

750
sklenicka-brousena-3dcl-namodrala-listí.png
690 Kč

Unikátní ručně broušená sklenice z láhve od minerální vody se zatavenou hranou a s vybroušenými obrazci listí. S úctou k přírodě pro Vás ručně vyrobila SRNA v České republice.

711
sklenicka-brousena-3dcl-namodrala-kapradina.png
690 Kč

Unikátní ručně broušená sklenice z láhve od minerální vody se zatavenou hranou a vybroušenou kapradinou. S úctou k přírodě pro Vás ručně vyrobila SRNA v České republice.

708
sklenička-ručně-broušená-3dcl-namodralá-vážka.png
690 Kč

Unikátní ručně broušená sklenička z láhve od minerální vody se zatavenou hranou a vybroušenou vážkou. S úctou k přírodě pro Vás ručně vyrobila SRNA v České republice.

648
sklenicka-brousena-2,5dcl-namodrala-hvězdy-1.png
590 Kč

Ručně broušená sklenička z láhve od prosecca vybroušeným motivem hvězd. S úctou k přírodě pro Vás vyrábí SRNA.

699
sklenicka-brousena-2,5dcl-namodrala-rozkvetlí-louka-1.png
790 Kč

Ručně broušená sklenička z láhve od prosecca vybroušeným motivem rozkvetlé louky. S úctou k přírodě pro Vás vyrábí SRNA.

741
Sklenička-ručně-broušená-namodralá-3dcl-spirála.png
490 Kč

Ručně broušená sklenička z láhve od minerální vody s ručně broušenou spirálou. S úctou k přírodě pro Vás vyrábí SRNA.

657
sklenička-ručně-broušená-3dcl-olivová-pírko.png
690 Kč

Unikátní ručně broušená sklenička z láhve od vína se zatavenou hranou a vybroušeným pírkem. S úctou k přírodě pro Vás ručně vyrobila SRNA v České republice.

756
sklenička-ručně-broušená-3dcl-olivová-vážka.png
690 Kč

Unikátní ručně broušená sklenička z láhve od vína se zatavenou hranou a vybroušenou vážkou. S úctou k přírodě pro Vás ručně vyrobila SRNA v České republice.

645
sklenička-ručně-broušená-3dcl-zelená-vážka.png
690 Kč

Unikátní ručně broušená sklenička z láhve od minerální vody se zatavenou hranou a vybroušenou vážkou. S úctou k přírodě pro Vás ručně vyrobila SRNA v České republice.

642
sada-dvou-ručně-broušených-sklenic-namodralá-3dcl-spirála.png
940 Kč

Upcyklovaná sada ručně broušených skleniček z láhví od minerální vody se zatavenou hranou a s vybroušenou spirálou. 

606

Umělecký vjem pro vaši duši

Naše broušené sklo je mistrovské dílo umělců, kteří ovládají umění sklářství s láskou a zaujetím. Detailní broušení a precizní provedení každého kousku zdůrazňuje jeho neopakovatelnost a uměleckou hodnotu. Broušené sklo přináší do vašeho domova nejen krásu, ale i inspiraci a vjem pro vaši duši.

 

Zářící klenoty pro váš interiér

S našimi broušenými skleněnými výrobky vytvoříte skutečné klenoty ve svém interiéru. Od elegantních váz, sklenic až po oslnivé dekorační předměty - každý kousek je unikátní a vyniká svou jedinečnou krásou. Připravte se na ohromené pohledy a chvíle úžasu vašich hostů.

 

Elegance a kvalita

Naše broušené sklo je vyrobeno z prvotřídních materiálů, které zaručují jeho dlouhou životnost a trvanlivost. Každý detail je pečlivě promyšlen, aby naše výrobky byly nejen krásné, ale také odolné a spolehlivé. S naším broušeným sklem získáte výjimečný kousek umění, který vás bude provázet po mnoho let.

 

Dárek pro milovníky krásy

Naše broušené skleněné výrobky jsou také skvělým dárkem pro každého, kdo ocení krásu a eleganci uměleckého sklářství. Darujte jedinečný a vkusný dárek, který bude zářit jako skutečný klenot ve vašem životě.

Nyní můžete přidat skvost do svého interiéru a prozkoumat naši kolekci broušeného skla. Broušené Sklo SRNA - Vaše volba pro mistrovské umění, které září a zanechává dojem.